31.08: DELTAKARLISTE Selje Tine-Fotballskule 2016

Postet av Selje IL - Fotball den 31. Aug 2016

Selje IL arrangerer i år fotballskule for 12.år på rad. Nedanfor er liste med påmelde deltakarar. NB! Sjekk at du er registrert og at opplysningar er rette.

Ta snarast kontakt ved evt. feil eller manglar (tlf. 992 47 687) eller mail: seljeil@online.no.

Oppmøte på fredag for registrering frå kl.17.00. Vel møtt!

NB! Vi har framleis plass til fleire deltakarar, men då må vi få di påmelding snarast! "Først til mølla...."

Påmeldingsliste til Selje TINE-fotballskule 2016

fredag 02.09 + lørdag 03.09

FØDS

ÅR

G

J

NAMN

S

P

E

L

A

R

K

E

E

P

E

R

KLUBB

2009

G

Marius Sneide

x

Selje

2009

G

Benjamin Olsen Fure

x

Selje

2009

G

Kasper Hatlenes Åbø

x

Selje

2009

G

Felix Smenes

x

Selje

2009

G

Jonas Alræk

x

Tertnes

2008

G

Mathias Vik Liseth

x

Selje

2007

G

Gabriel da Silva Marques

x

Selje

2007

G

Sigurd Aam Hamre

x

Selje

2006

G

David da Silva Hamre

x

Selje

2006

G

Daniel H. Flister

K

Selje

2005

G

Kevin Hoddevik

x

Selje

2005

G

Per-Martin Grytting

K

Selje

2005

G

Martin K. Bøstrand

x

Selje

2005 G Jon Olav Bergo x Selje
2005 G Arnt Olav E. Nordheim x Selje

2004

G

Andreas H. Flister

K

Selje

2004

G

Sander Sneide

x

Selje

2004

G

Oliver Kupen Skårbø

x

Selje

2004

G

Noah Hamre

x

Selje

2004

G

Olav Drageseth

x

Selje

2004

G

Jonathan Drage

x

Selje

2003

G

William Hagen Brenden

x

Selje

2003

G

Johannes Grytting

x

Selje

2003

G

Robert Sætren

K

Selje

2003

G

Robin Ervik

x

Selje

2003

G

Mats Robbin N. Barmen

K

Skavøypoll

2003

G

Aslak Silden Trøen

x

Selje

2003

G

Ivan Aasen Skårbø

x

Selje

2002

G

Andres Alvarado Gonzalez

x

Selje

2002

G

Josef Husevåg

x

Selje

2001

G

Nicholas Grytting

x

Selje

2001

G

Mikal Osmundsvåg

x

Selje

2009

J

Linnea Hamre

x

Selje

2009

J

Ingrid Alræk

x

Tertnes

2009

J

Sandra Aileen Hoddevik

x

2008

J

Martine Hammerseth

x

Selje

2008

J

Amalie Grytting

x

Selje

2008

J

Tina Emilie Rundereim

x

Selje

2008

J

Sunniva Johansen Seljen

x

Selje

2008

J

Ida Eimstad Mjånes

K

Selje

2007

J

Kine A. Grøttå

x

Selje

2007

J

Michelle Hatlenes

x

Selje

2007

J

Ingeborg Aam Hamre

x

Selje

2007

J

Ellinor Hansen Nerland

x

Selje

2006

J

Benedicte Hamre

x

Selje

2006

J

Thea Sneide

x

Selje

2006

J

Cornelia Lien Husevåg

x

Selje

2006

J

Anne Alræk

x

Tertnes

2006

J

Malin Taklo

x

Selje

2005

J

Selma Hansen Nerland

x

Selje

2005

J

Ana Caroliny S. Vieira

x

Selje

2004

J

Sandra Rundereim

x

Selje

2004

J

Linn-Therese Aarseth

x

Selje

2004

J

Isabell M. Kvernevik

x

Selje

2004

J

Henriette V. Liseth

K

Selje

2004

J

Celine Taklo

x

Selje

2003

J

Elisabeth K. Aarsheim

x

Selje

2003

J

Lene Refsnes

x

Selje

2003

J

Isabell Gallefoss Flataker

x

Flatraket

2003

J

Otelie Flataker

x

Flatraket

2003

J

Annette Helen Bakkebø

x

Selje

2002

J

Guro Lesto Larsen

x

Selje

2001

J

Sara Hove

x

Selje

2001

J

Martine Nøstdal

x

Selje




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline