30.08: DELTAKARLISTE Selje Tine-Fotballskule

Postet av Selje IL - Fotball den 30. Aug 2011

Selje IL arrangerer Tine-Fotballskule i helga: fredag 2.sept kl.17.30-20.30 og lørdag 3.sept kl.11.00-15.00. 124 spelarar er registrert pr.31.08. Nedanfor er liste med påmelde deltakarar. NB! Sjekk at du er registrert og at opplysningar er rette! Ta snarast kontakt ved evt. feil eller manglar! (tlf.99247687 eller mail: seljeil@online.no) 

DELTAKARLISTE

Selje TINE-fotballskule 2011

fredag 2. og lørdag 3.september

 

FØDS

ÅR

G

J

NAMN

S

P

E

L

A

R

K

E

E

P

E

R

KLUBB

MERKNAD

2004

G

Anton Hamman

x

Selje

2004

G

Filip Høstland

x

Flatraket

2004

G

Håvard Årvik

x

Selje

2004

G

Jonathan Frekøy Drage

x

Stadlandet

2004

G

Noah Hamre

x

K

Selje

2004

G

Jonas Nordpoll

x

Flatraket

2004

J

Lene Jahn

x

Selje

2004

J

Emma Kristin Berge

x

Selje

 

 

 

 

 

2004

J

Inger Katrine Silden Kvamme

x

Selje

 

2004

J

Linn-Therese Aarseth

x

Selje

2004

J

Celine Taklo

x

Selje

2004 J Isabell Moldestad Kvernevik

x

Selje

2003

G

Andre Moldestad Kvernevik

x

Selje

2003

G

Martin Sjøtun Reksnes

x

Selje

2003

G

Robert Sætren

x

Selje

2003

G

Johannes Grytting

x

Selje

2003

G

Robin Ervik

x

Selje

2003

G

Martin Losnegard

x

Stadlandet

2003

J

Mathilda Nøstdal

x

Selje

2003

J

Marita Bortne

x

Selje

2003

J

June Haugen

x

Selje

2003

J

Elisabeth Aarsheim

x

Selje

2003

J

Anette Helen Bakkebø

x

K

Selje

2002

G

Christoffer Sneide

x

Selje

2002

G

Einar Hoddevik

x

Selje

2002

G

Josef Husevåg

x

Selje

2002

G

Alexander Bortne

x

Selje

2002

J

Katrine Lunde

x

Selje

2002

J

Anette Lunde

x

Selje

2002

J

Thea Marie Berge

x

Selje

2002

J

Marte Sjåstad

x

Stadlandet

2002

J

Katrine Mari Rundereim

x

Selje

2002

J

Guro Lesto Larsen

x

Selje

2002

J

Amanda Hoddevik

x

Stadlandet

2002

J

Beate Honningsvåg

x

Stadlandet

2001

G

Mikal Osmundsvåg

x

Selje

2001

G

Eirik Eimstad

x

Selje

2001

G

Markus Årvik

x

Selje

2001

G

Tomas Lesto Larsen

x

Selje

2001

G

Nicholas Grytting

x

Selje

2001

G

Preben Dåvøy Hatlenes

K

Selje

2001

G

Lars Petter Aarseth

x

Selje

2001

G

Marius Aam Hamre

x

Selje

2001

J

Elise Krakereid

x

Selje

 

 

 

 

 

2001

J

Terese Lunde

x

Selje

2001

J

Linnea Frekøy Drage

K

Stadlandet

2001

J

Sara Hove

x

Selje

2001

J

Martine Nøstdal

x

Selje

 

 

 

 

2001

J

Maren Pileberg

x

K

Selje

2001

J

Kristina Berge

x

Selje

2001

J

Mathilde H. Listou

x

Selje

2000

G

Sebastian Frekøy Drage

x

Stadlandet

2000

G

Anders Osdal

K

Flatraket

2000

G

Kenneth Rye

x

Selje

2000

G

Christian Myklebust

x

Flatraket

2000

G

Kim-Frode Moldestad

x

Selje

2000

G

Kristoffer Hansen

x

Selje

2000

G

Sander Eimstad

K

Selje

2000

G

Mathias Skår

x

Selje

2000

G

Henrik Hoddevik

x

Selje

2000 G William Stevik

x

Stadlandet
2000 G Eirik Stave

x

Stadlandet

2000

J

Mette Liland

x

Selje

2000

J

Kristina B. Slåen Lillebø

x

K

Selje

2000

J

Amalie Bakkebø

K

Selje

2000

J

Benedicte Sjøberg

K

Selje

2000

J

Josefine H. Listou

x

Selje

2000

J

Felicia Nordpoll

x

Selje

1999

G

Lars Martin Berge

x

Selje

1999

G

Simen Hansen

x

Selje

1999

G

Elias Høstland

x

Selje

1999

G

Kristoffer Rundereim

x

Selje

1999

G

Matias Lesto Larsen

x

Selje

1999

G

Odin Otnes Austring

x

Selje

1999

G

Simon Endal Hamre

x

Selje

1999

G

Håvard Berge

x

Selje

1999

G

Sebastian Grøttå

x

Selje

1999

J

Anna Sætren

x

Selje

1999

J

Linnea Ervik

x

Selje

1999

J

Silje Halsebakk

x

Selje

1999

J

SusannRundereimTaklo

x

Selje

1999

J

Sigrun Røyset

K

Selje

1999

J

Tuva Johanne Ervik

x

Selje

1999 J Alette Gangeskar

x

Flatraket

1998

G

Kristoffer Haugen

x

Selje

 

 

 

 

 

1998

G

Marcus Årdal

x

Selje

1998

G

Bjørn Tore Osdal

x

Flatraket

1998

G

Ingo da Silva

x

Selje

1998

G

Robin Hoddevik

K

Selje

1998

G

Kennet Devik Nordpoll

x

Flatraket

 

 

 

 

1998

G

Håkon W. Ødegård

x

Flatraket

1998

G

Kevin Sjøberg

K

Selje

1998

J

Anne Kari Sanden Haug

x

Selje

1998

J

Madelene Hammerseth

x

Selje

1998

J

Ragnhild Hamre

x

Selje

1998

J

Amanda Nordpoll

x

Flatraket

1998

J

Synniva Hole

K

Åheim

Lørdag

1997

G

Johannes Osmundsvåg

x

Selje

Fredag

1997

G

Simon Høstland

x

Selje

Fredag 

1997

G

Jonas Beitveit

x

Selje

Fredag

1997

G

Kim-Andre Eltvik

x

Selje

Fredag

1997

G

Andreas O. Hoddevik

x

Selje

Fredag

1997

G

Magnus Rye

x

Selje

Fredag

1997

G

Are Berstad

x

Selje

Fredag

1997

G

Kristoffer Aam Hamre

Selje

Fredag

1997

G

Torgeir Røyset

x

K

Selje

Fredag

1997 G Sondre P. Aahjem

x

Selje                   Fredag
1997 G Ole Johnny Hoddevik

K

Selje                   Fredag

1997

J

Rakel Sætren

x

Selje

Fredag

1997

J

Åshild Kostøl Amdam

x

Selje

 

1997

J

Mariell Halsebakk

x

Selje

Fredag

1997

J

Amalie H. Listou

K

Selje

Fredag

1997

J

Ann-Lovise Moldestad

x

Selje

Fredag

1997

J

Aurora Austring

x

Selje

Fredag

1996

G

Martin Grøttå

x

Selje

1996

G

Øystein Ødegård

x

Selje

1996

G

Steffen Hoddevik

x

Selje

1996

G

Sondre Elde

x

Selje

1996

J

Madelen Aarsheim

x

Selje

1996

J

Reidun Leivdal

x

Selje

1996

J

Julie Høstland

x

Selje

1996

J

Jeanette Taklo

x

Selje


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline