HEIMEKAMPAR PÅ SELJE IDRETTSPARK, VÅREN 2016

Postet av Selje IL - Fotball den 3. Apr 2016

HEIMEKAMPAR, SELJE IDRETTSPARK, VÅREN 2016

DAG

GRUPPE

LAG

TYPE

KL.

DOMMAR

Tir. 5/4

J 13/14

Selje – TMFK 2

9ar

19.00

Andreas Hoddevik

Man 11/4

G 12

Selje – Stadtlandet

7ar

17.30

Helge Hamre

Man 11/4

G 13/14

Selje – Eid 2

9ar

19.00

Kristoffer Aam Hamre

Ons 13/4

J 15/16

Selje – Leirgulen

7ar

19.00

Anita O. Hoddevik

Fred 15/4

J 12

Selje – Sandane 2

7ar

18.00

Matias L.Larsen

Tirs 19/4

J 13/14

Selje – Leirgulen

9ar

19.00

Anita O. Hoddevik

Tors 21/4

G 15/16

Selje – Jølster

11ar

19.00

Helge Hamre

Man 25/4

G 13/14

Selje – Skavøypoll

9ar

19.00

Anita O. Hoddevik

Fre 13/5

J 15/16

Selje – Hornindal

7ar

19.00

Andreas Hoddevik

Tors 28/4

G 12

Selje – TMFK

7ar

18.00

Maj Britt Aam Hamre

Tors 28/4

J 12

Selje – Svelgen

7ar

18.00

Felicia Nalbant Nordpoll

Man 2/5

G 13/14

Selje – TMFK

9ar

19.00

Anita O. Hoddevik

Ons 4/5

J 9/10

Selje – Heia

5ar

18.00

HelgeHamre

Tor 5/5

J 12

Selje – TMFK

7ar

18.00

Andreas Hoddevik

Tor 5/5

G 12

Selje – Skavøypoll

7ar

18.00

Matias Lesto Larsen

Tor 5/5

G 15/16

Selje – Eid

11ar

19.00

Are Berstad

Tor 5/5

5 DIV

Selje – Eid 2

14.00

Ståle Sandal






Tor 19/5 G 15/16 Selje – TMFK/Skavøypoll 11ar 18.00 Kristoffer Aam Hamre






Tir 24/5

J 13/14

Selje – Eid

9ar

19.00 Anita Hoddevik

Ons 25/5

J 9/10

Selje – TMFK 2

5ar

18.00 Einar Hoddevik

Ons 25/5

J 15/16

Selje – Eid

7ar

19.00 Maj Britt Aam Hamre

Tor 26/5

J 12

Selje – Eid

7ar

18.00

Sara Hove

Tor 26/5

G 12

Selje – Bremanger

7ar

18.00

Martine Nøstdal

Søn 29/5 5 DIV Selje – Eikefjord 15.00 Rolf Lefdal






Man 30/5

G 13/14

Selje – Bremanger

9ar

19.00

Kristoffer Aam Hamre
Tor 2/6 G 15/16 Selje – Stryn 2 11ar 19.00 Andreas Hoddevik






Man 6/6 G 10 Selje – Svelgen 5ar 18.00 Marius Aam Hamre

Man 6/6

J 15/16

Selje – TMFK

7ar

19.00

Maj Britt Aam Hamre

Ons 8/6

G13/14

Selje-Eid1

9ar

18.00

Anita Hoddevik











Man 13/6

J 13/14

Selje – TMFK 1

9ar

19.00

Helge Hamre

Man 13/6G 12Selje – Svelgen 7ar18.00Andreas Hoddevik

Tor 16/6

J 12

Selje – Heia

7ar

18.00

Søn 19/6 5 DIV Selje-Stryn2 15.00 Kai Inge Fløde



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline